fbpx

Zaloguj

Kim jesteśmy?

 
Pomorska Szkoła Psychologii to pierwsza i jedyna szkoła z autorskim programem nauczania psychologii w Szczecinie. Kierujemy swoją działalność do osób nastawionych na rozwój osobisty oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Dajemy możliwość rozwoju osobistego, podniesienia kompetencji oraz zdobycia praktycznych umiejętności przydatnych zarówno w życiu osobistym jak i w pracy zawodowej.
 
 
Jak to robimy?
 
Nasze zajęcia oparte są na metodach interaktywnych, takich jak: treningi, warsztaty, dyskusje, burze mózgów, open space, dramy itp. Pasja i wizja z jaką tworzymy i planujemy sprawia, że zajęcia są interesujące w formie oraz bogate w wiedzę przekazywaną uczestnikom przez profesjonalistów.
 
 
Nasza kadra
 
Zespół tworzący Pomorską Szkołę Psychologii to trenerzy, psychologowie, terapeuci z wielkim zamiłowaniem do psychologii, którzy wiedzę psychologiczną oraz wieloletnią praktykę zawodową zdobyli pracując na uczeniach w całej Polsce. Na kieruneku Psychologia Kryminalna wykładowcami są policjanci czynnej służby z pionu kryminalnego, prewencyjnego i antyterrorystycznego oraz psychologowie z wieloletnią praktyką.
 
 
Świadectwa i zaświadczenia
 
Po ukończeniu Szkoły otrzymujecie Państwo świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz certyfikaty z ukończenia szkoleń interpersonalnych:
TRENING ASERTYWNOŚCI
TECHNIKI RADZENIA SOBIE ZE STRESEM
TECHNIKI NEGOCJACJI
 
Wystawiamy zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPR i inne. Aby rozpocząć naukę w Pomorskiej Szkole Psychologii należy mieć ukończoną minimum szkołę średnią, nie jest wymagana matura.