fbpx

Zaloguj

Szukasz szkoły?

chcesz zdobyć wiedzę, której nie uzyskasz nigdzie indziej?

chcesz być kimś nowym? lepszym?

TO może zamiast studiów WARTO WYBRAĆ:

ROCZNE POLICEALNE STUDIUM

MASZ DO WYBORU DWA KIERUNKI:

 

 

 

 
ZAPISZ SIĘ DO szkoły. sprawdź naszą ofertę i zerknij na nasze doświadczenie
 
 
 
 
Jesteśmy pionierami w Szczecinie  w nauczaniu szeroko pojętej psychologii, uczymy od 2007 roku a nasze pomysły, sposób prowadzenia zajęć są innowacyjne i nowoczesne, kopiowane przez innych na rynku :).
Wielu naszych uczniów każdego roku opuszcza mury szkoły, ponieważ zajęcia u nas są nie tylko ciekawe i profesjonalne ale też rozwijamy Cię angażując do działania, zapraszając gości, organizując wyjścia poza Szkołę i zajęcia poprzez doświadczenia. Uzyskujesz wiedzę, doświadczenie, certyfikaty i świadectwo ukończenia, co można wyróżnić w CV szukając nowej lub lepszej pracy.
 
Jesteśmy najlepsi.
Zaufaj nam.
Dowiedz się więcej i zadzwoń do nas.
 
 
W dzisiejszym świecie, gdy sytuacja mocno jest nietypowa proponujemy też zajęcia online.
 
Psychologia jest jedną z tych gałęzi nauk, które są dziś najczęściej stosowane i to praktycznie w każdej dziedzinie życia. Umiejętność jej wykorzystania, a więc również poznania własnej budowy mentalnej, rozszyfrowania postaw innych ludzi, jest przydatna każdemu i każdego dnia. Ostatecznie jednak nie każdy ma ochotę studiować psychologię, a to był jedyny do tej pory sposób na dotarcie do wiedzy, która wcale nie jest łatwo osiągalna. 
Teraz otwierają się nowe możliwości, a to za sprawą Pomorskiej Szkoły Psychologii.
 
Wykładowcami są psychologowie i terapeuci, policjanci wydziału kryminalnego - czyli ludzie, którzy ludzką psychikę poznali z różnych stron i wiedzą o niej dużo więcej, niż można przeczytać w podręcznikach akademickich.
 U nas znajdziesz zajęcia warsztatowe, bez nudnych wykładów, pisania prac zaliczeniowych - wizyty gości, wyjścia na zewnątrz.
 
Psychologia, dotąd często bagatelizowana lub sprowadzana do roli dyscypliny klinicznej, jest narzędziem, z którego – chcąc lub nie – każdy korzysta codziennie. Od teraz można robić to świadomie, a o tym, jak zacząć, przekonać można się na tej stronie.

 

                               

PSYCHOLOGIA KRYMINAlna

PSYCHOLOGIA ROZWOJU OSOBISTEGO